vesti24.mk

Tag : кошаркар

ЗАБАВА

Видео кое ќе ве насмее до солзи: Највисокиот кошаркар во НБА лигата, на 24-годишна возраст учи да плива

admin
-Час по пливање за Тако. Сенегалскиот Фелпс, објави Енес Кантер, кој заедно со Џејлен Браун го учеа да плива во базен нивниот соиграч од Торонто,...