vesti24.mk

Tag : крадење телефон

ЗАБАВА

ВИДЕО: Крадец и украл телефон на една девојка – неколку секунди подоцна горко зажалил кога сфатил која е всушност таа

admin
Маж на улица и пришол на една девојка со намера да и го украде телефонот, но се покажало дека таа е ММА борец, па тој...