vesti24.mk

Tag : Крадење

ЗАБАВА

УКРАЛЕ МИСИРКА, а кога ќе дознаете што направиле со неа, ќе ви се згрози!

admin
Летонската полиција уапси три лица кои се обвинети за кражба на мисирка од приватна зоолошка градина, која потоа ја опијаниле со вотка. Кражбата, која најверојатно...
ВЕСТИ

Украден сеф со пари од обложувалница на Бит Пазар

admin
Рано утринава, околу четири часот по полноќ во скопската полиција била пријавена тешка кражба на подрачјето на Бит Пазар. Според пријавата, насилно било влезено во...
ВЕСТИ ЦРНА ХРОНИКА

Вакво крадење досега не сте виделе: Оваа жена ќе ве остави без текст! (Видео)

Ferad Aruc
И додека мислете дека се имате видено на овој свет, вакво нешто сигурно не сте виделе до сега. Жената на видеото подолу е веројатно најдобриот...