vesti24.mk

Tag : крај

ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Шест јасни знаци дека време е за крај на врската

admin
Секоја врска има свои подеми и падови и во различни етапи едниот партнер може да биде подоминантен или „столбот“ што ја одржува врската стабилна. Во...
ВЕСТИ

Јакимовски: Чепкањето во историјата ќе биде крајот не само на Зоран Заев туку и на СДСМ

admin
Претседателот на Граѓанската опција за Македонија која е дел од коалицијата „За обнова на Македонија, Стевчо Јакимовски на протестот пред македонската Влада, порача дека во...