vesti24.mk

Tag : креација-корона

ЗАБАВА

Уникатна корона-креација: Матурантка 400 часа го правела својот фустан, а има и тематски чевли и торба (ФОТО)

admin
Матуранта од САД стана интернет сензација поради необичната креација на својот фустан за матурската. Таа користела лепливи траки за да го направи својот фустан. Пејтон...