vesti24.mk

Tag : Кревет

ЗАБАВА

ВИДЕО: Ирски гимнастичар скока на антисекс кревет во Олимпиското село

admin
Ирскиот гимнастичар Рис Мекленахан го испроба креветот во Олимпиското село во Токио 2020 година. Беше објавено дека креветите направени од картон не толерираат ненадејни движења...
ЗАБАВА

Експерти за чистење тврдат дека не треба да го наместите креветот веднаш штом ќе се разбудите, еве зошто

admin
Местењето на кревет е задача што многумина од нас ја извршуваат веднаш штом ќе се разбудат, со цел да се подготват за продуктивен ден. Но,...
ЗАБАВА

СТРАШНО ВИДЕО СЕ ВРТИ НИЗ ТИКТОК: Нешто го повлече девојчето под креветот, сцената е навистина морбидна! (ВИДЕО)

admin
Џош Дин, загрижен татко, објави неверојатно видео на Тик Ток од неговата ќерка како нешто ја повлекува под креветот. На снимката од камерата од детската...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Вистински експерти за интимните односи – Овие два хороскопски знаци важат за најдобри во кревет

admin
Кои се најголемите љубовници во хороскопот? Секој знак има свои предности меѓу чаршавите, но овие 2 хороскопски знака важат како најстрастени и најдобри. 1. Лав...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Дали знаевте: Омилената боја може да открие какви сте во кревет

admin
Еве мал тест: Кафеав Луѓето чија омилена боја е кафеавата за нивните партнери се вистинско „богатство“. Нивните чувства се длабоки, топли се и многу емотивни...
ЗАБАВА

Почина Русинката која некогаш имала 350 килограми: Со години живеела врзана за кревет

admin
Лубов Нурдинова, Русинката која некогаш имала најмногу килограми, почина на 57 години, пренесуваат руските медиуми. Иако во последните неколку години ослабнала 200 килограми, таа се...
ЗАБАВА

ЦАР: Има по 12 девојки во кревет, а на сопругата и се допаѓа тоа

admin
Траверс Бeјнон, Австралиец, со текот на годините стана познат како Кендимен, но стана и пример за мажи кои фантазираат да живеат како него. Покрај тоа...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Овие 5 совети на жените ќе им помогнат да бидат подобри во кревет во 2019 година

admin
Ако на вашата листа на новогодишни желби се нашла и желбата за подобар сексуален живот во 2019 година, тогаш ова морате да го прочитате. „Дејли...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Оваа активност го подобрува сексот, а нема врска со позите!

admin
Оваа секојдневна навика ќе донесе позитивни промени во вашиот сексуален живот, покажа најновото истражување во оваа област. Се работи за студија која ги поврзува утриснките...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Најважната техника која мажите треба да ја применуваат во кревет

admin
Одложување или контролирање на оргазмот е техниката преку која мажот намерно го продолжува сексуалниот чин во корист на својата партнерка. Со други зборови, тоа е...