vesti24.mk

Tag : крем за самопотемнување

ЗАБАВА

Ставила крем за самопотемнување, резултатот ја шокирал: Сега има зелена кожа и сите ја споредуваат со Шрек

admin
Вљубеничка во производи за самопотемнување, веќе неколку пати доживеала катастрофа, но никогаш ваква поради која станала хит на социјалните мрежи. Дени Брус купила спреј со...