vesti24.mk

Tag : Крива Паланка-Деве Баир

ВЕСТИ

Нормализиран сообраќајот на патот Крива Паланка – Деве Баир

admin
Нормализиран е сообраќајот на магистралниот пат А2 Крива Паланка – Деве Баир што беше во прекин од 15:05 часот поради случена сообраќајна несреќа, информира АМСМ....