vesti24.mk

Tag : Крилото на Гаши

МАКЕДОНИЈА

Крилото на Гаши во БЕСА обвинува: Ова е фалсификаторот Билал Касами (ВИДЕО)

Ferad Aruc
Ви ја пренесуваме денешната прес конференција на крилото на БЕСА предводено од Африм Гаши: https://youtu.be/WBMLiM2WuPM Денес и во деновите што следат ќе имаме неколку прес-конференции...