vesti24.mk

Tag : Криси Тајген

ЗАБАВА

Трудната Криси Тајген покажала мал трик со кој нејзините гради “остануваат на место”

Ferad Aruc
Трудната манекенка Криси Тајген се појавила во шоуто “Lip Sync Battle Live” во секси издание, иако е трудна со нејзиното второ дете. Сепак, Криси не...