vesti24.mk

Tag : Кристал Харис Хефнер

ЖИВОТ

Наследи големо богатство: Вдовицата на Хју Хефнер донесе одлука за која сите ја осудуваат!

Ferad Aruc
Сопственикот на Плејбој, Хју Хефнер почина во септември минатата година, а дел од своето богатство и остави на својата сопруга Кристал Харис Хефнер (31). Меѓу...