vesti24.mk

Tag : Кристина

ЗАБАВА

Исповед на мајка која двапати родила близнаци, а трипати ослабела по 50 килограми

admin
Разните диети и процеси на губење на килограмите веројатно е нешто најтешко што им паѓа на сите. Килограмите најчесто се враќаат веднаш по престанувањето со...