vesti24.mk

Tag : Крис Галера

ЗАБАВА

ФОТО: Манекенката која се омажи сама за себе пред 90 дена се разведува, вели „било убаво додека траело“

admin
Манекенката Крис Галера која пред само 90 дена одлучи да се омажи сама за себе, сега става точка на тој брак бидејќи го запознала вистинскиот....