vesti24.mk

Tag : крис зилка

ЖИВОТ

Се верија Парис Хилтон и актерот Крис Зилка

Ferad Aruc
Богатата наследничка Парис Хилтон и актерот Крис Зилка се вериле изминатиот викенд, соопшти нејзината портпаролка. Зилка ја побарал за жена на скијачката патека во американското...