vesti24.mk

Tag : крис хеира

ЗАБАВА

Најдобриот домашен тренинг за гради и трицепс: Крис Хеира повторно советува (ВИДЕО)

admin
Фитнес тренерот, Крис Хеира, повторно дава совети како да тренираме во нашиот дом … Бидејќи одредени вежби можат истовремено да ги активираат овие мускулни групи....