vesti24.mk

Tag : Крис Џенер

ЖИВОТ

Oд продавачка до милионерка: Како мама Крис ја создаде династијата Кардашијан (фото)

Ferad Aruc
Некогаш работела во дуќан и била стјуардеса, а денес е мега менаџерка, која од своите деца направи милионери. За почетоците на Крис Џенер проговори нејзиниот...