vesti24.mk

Tag : крногорска реклама

ЗАБАВА

Црногорска реклама против коронавирусот стана вистински хит на интернет и социјалните мрежи (ВИДЕО)

admin
Промотивното видео на Црна Гора во врска со превентивните мерки во борбата против корона вирусот стана хит на интернет поради пораките што се испратени. Во...