vesti24.mk

Tag : Кросовер

АВТОМОБИЛИ

Мерцедес се подготвува за лансирање на нов кросовер… (ВИДЕО)

Ferad Aruc
На „шпионското“ видео е прикажан прототип на компактен кросовер/SUV автомобил кој што најверојатно ќе го има називот Мерцедес “GLB”. Се очекуваше дека германскиот производител со...