vesti24.mk

Tag : крстосување со брод

ЗАБАВА

Прво крстосување со брод на кое ќе присуствуваат само жени

admin
Нареднава пролет, на 8 март 2020 година, крстосувачката бродска линија „Bridge the Gap“ ќе го организира првото женско патување на кое ќе има само патнички....