vesti24.mk

Tag : кружна трка

Uncategorized

Детали за несреќата на кружната трка во Скопје – каква е состојбата на Димушевски?

admin
Враќањето на кружните автотрки во Скопје за жал го одбележа сериозен инцидент и тоа во последната трка откако српскиот автомобилист Урош Бркиќ со автомобил Хонда...