vesti24.mk

Tag : крукума

ЗАБАВА

Чудо на природата: Причини поради кои куркумата е добра за здравјето

admin
Куркумата се смета за природен „прочистувач“ на организмот. Куркумата се користи со векови благодарение на користите кои ги има за нашето здравје. Таа е позната...