vesti24.mk

Tag : кршење јајца

ЗАБАВА

Придржувајте се кон овие совети и со сигурност ќе победите во „натпреварот“ кршење со јајца

admin
Велигден е најголем христијански празник на кој најмногу се радуваат децата кога треба да се кршат со јајца. За да бидете убедено дека вашето јајце...