vesti24.mk

Tag : Куала Лумпур

ВЕСТИ СВЕТ

“Мистеријата е решена”: Технолошки експерт изнел шокантни тврдења за летот MH370

Ferad Aruc
Технолошкиот експерт од Велика Британија и видео-продуцент, Иан Вилсон, верува дека по пат на “Google Earth” го пронашол исчезнатиот малезиски авион “MH370”. Боингот 777 на...