vesti24.mk

Tag : кукла

ЗАБАВА

„Тролката“ Попи повлечена од пазарот, поради непристоен дизајн (ВИДЕО)

admin
Компанијата Хасбро ја повлече својата кукла играчка со женски лик од цртаниот филм „Тролови“ од пазарот, поради несоодветен и непристоен дизајн. Тоа е резултат од...
ЗАБАВА

Ова момче има направено 128 естетски операции: Не знаеме што сакал да постигне, но веќе не личи на човек (ФОТО)

admin
Кога би се правела листа на рекордер во естетски корекции на првото место сигурно би бил 36-годишниот Џастин Џедлик. Овој човек има направено дури 128...