vesti24.mk

Tag : кум

ЗАБАВА

Невеста под дејство на алкохол, ги истепала мажот и свекрвата, а ни кумот не поминал најдобро

admin
Не можела да се контролира! Венчавката треба да биде еден од најсреќните денови во животот на невестата и младоженецот, но во Баварија поради алкохолот тоа...
ЗАБАВА

Мислел дека ќе му биде кум на пријателот, но кога ја видел невестата доживеал огромен шок (ВИДЕО)

admin
Кога Пол Скорпони дошол на свадбата на неговиот пријател, каде требало да биде кум, не помислувал дека го очекува најголемото изненадување во животот. Подоцна се...