vesti24.mk

Tag : куршуми

ВЕСТИ

Претрес во Прилеп, пронајдени оружје и муниција

admin
Полициски службеници од Надворешната канцеларија за криминалистички работи од ОВР Прилеп, денеска по добиена судска наредба извршија претрес во дом и други простории кај Д.Р.(50)...