vesti24.mk

Tag : куче пончо

ЗАБАВА

Видео кое мора да го погледнете – кучето Пончо врши реанимација на човек

admin
Шпанската полиција во своите редови го има и Пончо, куче кое успешно е дресирано да врши реанимација, верувале или не. На видео снимката објавена од...