vesti24.mk

Tag : куче скаут

ЗАБАВА

ЕМОТИВНА ПРИКАЗНА: Му го спасиле кучето од рак, им платил реклама на ветеринарите од 6 милиони на Супербол (ВИДЕО)

admin
Дејвид МекНил, основач на компанијата WeatherTech, во знак на благодарност кон ветеринарите од ветеринарскиот факултет Висконсин-Медисон, кои неговото куче Скаут го излекувале од рак, им...