vesti24.mk

Tag : куќа на смрта

ЗАБАВА

САД: „Куќа на смртта“ во Балтимор се продава за 225.000 долари

admin
Куќа во Балтимор, Мериленд, САД, којашто навистина изгледа морничаво и според многумина – морбидно, се нуди на продажба. Цената е 225.000 американски долари. Куќата има...