vesti24.mk

Tag : куќи

ЗАБАВА

Не му дале плата, па си ги превземал работите во свои раце: Работник ги урна куќите кои ги изградил, штетата е огромна (ФОТО)

admin
30-годишен градежен работник урнал неколку куќи откако не му било исплатено за завршената работа. Неколку новоизградени куќи биле урнати од страна на човекот кој ги...