vesti24.mk

Tag : Кшиштоф Јацковки

СВЕТ

(ВИДЕО) Предвидена Трета светска војна: Еве што препорачува Полскиот јасновидец

Ivana
Познатиот Полски јасновидец Кшиштоф Јацковски предвидува дека е возможна Трета светска војна. – Полјаци, бегајте во Бугарија и Романија! – Со ваков повик до своите...