vesti24.mk

Tag : Кaнефах Бузер

ЗАБАВА

Неправедно лежеше 3 години во затвор, а за тоа време починаа неговата мајка и сестра- сега доби отштета

admin
Американецот Кaнефах Бузер, кој помина над три години во затвор врз основа на лажното сведочење на полицаецот Рајан Волтман, доби отштета од десет милиони долари....