vesti24.mk

Tag : лаванда

ЗАБАВА

Со екстракт од лаванда против болки

admin
Релаксирачките својства на лавандата навистина се ефикасни и тoа медитеранско растение може наскоро да се користи при лекување болки, најавуваат јапонски научници. Тие тврдат дека...