vesti24.mk

Tag : ЛАВ

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Во мај овие три хороскопски знаци ќе пливаат во пари

admin
Ќе почуствуваме подобрување во сите аспекти, а рускиот астролог Павел Глоба откри што очекуваат трите знаци кои ќе бидат сведоци на ненадејна голема парична добивка:...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Вистинска привилегија е да го имате: Мажот во овој хороскопски знак е најдобар партнер и љубовник

admin
Тој секогаш ќе се труди да биде најдобар, што можеби и не е толку лошо, затоа што ќе настојува да биде најдобар партнер, најдобар пријател,...
ЗАБАВА

Видео кое ќе ви го разнежни срцето: Лавот татко за прв пат го гледа своето бебе 

admin
Зоолошката градина од Денвер сподели видео со кое ги разнежни срцата низ целиот свет. Во него, можете да видите малку лав како игра во неговиот...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Најмоќните Лавови и најуспешните Девици: Еве зошто луѓето родени во август се толку посебни!

admin
Луѓето родени во август се Лавови или Девици во хороскоп. Лесно е да ги засакате, бидејќи имаат многу цврсти карактерни особини. Ви носиме 10 интересни...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Тие се опседнати со себеси: Луѓето во овој хороскопски знак секогаш се во центарот на вниманието

admin
Толку многу сака да биде во центар на вниманието така што важи и за зависник од внимание. Лавовите веруваат дека на сите им прават услуга...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Добродушна, тврдоглава, страсна: Сè што треба да знаете за жената Лав

admin
Добродушна, привлечна, страсна, тврдоглава, упорна, љубезна, лојална, искрена, горделива, полна со живот, роден лидер – сето ова ги опишува жените родени во хороскопскиот знак Лав....
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Погледнете кои 3 хороскопски знаци најмногу лажат

admin
Иако сите ние од време на време лажеме за одредени работи во одредени ситуации, постојат луѓе кои тоа го прават многу почесто. Без разлика дали...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

На нив не се потпирајте- Овие се најголемите „влечковци“ во хороскопот

admin
Сите понекогаш сакаме да се излежаваме и да заборавиме на секојдневните обврски, но на некои луѓе тоа им се случува почесто отколку на другите. Лав ...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Четири најарогантни знаци во хороскопот

admin
Според астрологијата, постојат хороскопски знаци кои се издвојуваат од останатите со нивната ароганција…Арогантните луѓе секогаш мислат дека се најдобри и размислуваат само за себе, па...
ЗАБАВА ХОРОСКОП

Лавовите знаат дека им следи остварување на нивните соништа: Ова се сите карактеристики на Лавот

admin
Лавот очекува внимание, смета дека заслужува да биде центар на вниманието, да доминира и да добива кралски третман. Поради тоа за некои е симпатичен, но...