vesti24.mk

Tag : лаги

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Зоран Заев ширеше лажни вести само за да дојде на власт

admin
Зоран Заев и СДСМ шират лажни вести, откако не успеаја да добијат датум за преговори и уништија децениски стара препорака ја манипулираат јавноста со речник...
ЗАБАВА ЉУБОВ И СЕКС

Мал водич низ женскиот мозок: Дознајте ги најчестите женски лаги!

admin
Драги мажи, често жените кажуваат едно, а мислат нешто сосема друго. Обрнете внимание на речениците кои девојките често ги кажуваат, а мажите ги земаат здраво...