vesti24.mk

Tag : Лада

АВТОМОБИЛИ

Дали е ова новата Лада Нива? Се појавија фотографии кои ги воодушевија фановите на рускиот џип

Ferad Aruc
Наследникот на легендарниот џип Лада Нива кој што е прилично популарен и во Македонија, се очекува да биде претставен веќе идната година. Информацијата не е...