vesti24.mk

Tag : лаже

ВЕСТИ

ВМРО-ДПМНЕ: Нов ден, нова лага на Заев, денес за својата неспособност да донесе вакцини ја обвини Србија и производителот Фајзер

admin
Зоран Заев продолжува со лагите, реагират од ВМРО-ДПМНЕ на изјавата на премиерот Зоран Заев. Наместо да се запраша што прави и да прекине да лаже,...