vesti24.mk

Tag : лажна бременост

ЗАБАВА

Лажела дека е бремена за да го задржи својот партнер – еве каква казна и одреди судот

admin
Жена во Шкотска која ја измислила бременоста со цел да го задржи својот партнер со месеци е осудена на 150 часа работа за општо добро,...