vesti24.mk

Tag : лажна дојава

ЗАБАВА

Син каков што никој родител не посакува: Дознајте што направил само за да не му дојдат мајката и таткото на гости

admin
Пријавил дека има бомба во авионот, а причината е доказ дека тој е лош син. Според зборовите на јавниот обвинител, неговата мотивација за оваа постапка...