vesti24.mk

Tag : лажни ветувања

ЗАБАВА ХОРОСКОП

Ако Близнаците ви ветат нешто, знајте дека ќе се случи ова: Не верувајте премногу на овие знаци затоа што тие ќе ве разочараат

admin
Лесно е да се даде ветување, но многу потешко е да се исполни, поради што ветувањата остануваат како празна страница хартија. Постојат хороскопски знаци кои...
ВЕСТИ

„Минатата година беше тешка за македоското земјоделството поради лажните ветувања и немањето стратегија од страна на Заев“

admin
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за интернет порталот Нетпрес, првично им посака добро здравје и многу среќа на македонските граѓани во Новата 2021...