vesti24.mk

Tag : лажни веѓи

ЗАБАВА

ВИДЕО: Неверојатен гаф на Самитот Г7 – на канадскиот премиер му паднаа лажните веѓи

admin
На канадскиот премиер Џастин Трудо му се случи неверојатен гаф на самитот Г7, кога во еден момент му паднаа лажните веѓи. За сѐ да биде...