vesti24.mk

Tag : лажни фотографии

ЗАБАВА

Нема да им поверувате на сопствените очи: Фотографии кои докажуваат дека сликите на социјалните мрежи често се лага (ФОТО)

admin
Многумина луѓе преку социјалните мрежи го откриваат својот приватен или јавен живот, а со тоа покренуваат и лавина коментари на истите социјални мрежи. Една интернет...