vesti24.mk

Tag : Лазаров ракомет

Uncategorized

Лазаров: Ја посветувам оваа победа на цела Македонија

admin
Капитенот на македонската ракометна репрезентација Кирил Лазаров не го криеше задоволството од значајната победа над Исланд во квалификациите за ЕП во Хрватска 2018 година. По...