vesti24.mk

Tag : Лазар Крстиќ

СВЕТ

Најголем српски срам за Водици: Сакал да ги измами сите во трката по крстот, сега за него зборува целиот регион

Ferad Aruc
На снимката објавена на социјалните мрежи, се гледа како еден маж не стои со останатите, туку на брегот на реката чека трката да почне. Резултатот...