vesti24.mk

Tag : Лазар Секулоски

ВЕСТИ

Трагедија: Младиот охриѓанец кој почина од коронавирус дошол од Словенија за да си ја посети тешко болната мајка

admin
Најмладиот од 35-те лица што починаа од коронавирус во последното деноноќие, 28-годишниот охриѓанец Лазар Секулоски, дошол од Словенија, каде што работел, за да ја види...