vesti24.mk

Tag : лазе таневски

ВЕСТИ

Пратеник на СДСМ од Охрид позитивен на коронавирусот

admin
Пратеникот од владејачката СДСМ, Лазе Таневски од Охрид е позитивен на коронавирусот. Тој на социјалните мрежи објави дека е заразен со вирусот, а неговото семејство...