vesti24.mk

Tag : Ланкастер

Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Американски полицаец со електрошок нападна црнец

admin
Полицаец од Ланкастер во Пенсилванија се наоѓа под истрага откако бил уловен на видео како употребува електрошок на невооружен црнец кој седел на тротар, пренесува...
СВЕТ

Насилство кое ја згрози планетата: Славниот спортист брутално ја претепал својата девојка!

Ferad Aruc
Бејзбол играчот Данри Васкез добил отказ во клубот откако на интернет се појавила снимка на која брутално ја претепува својата девојка! Спортистот од Венецуела бил...