vesti24.mk

Tag : лапсус

ЗАБАВА

Целиот регион му се смее на овој новинар- направи неповторлив лапсус околу новиот закон за пушење (ВИДЕО)

admin
Водител на една босанска телевизија ги насмеа читателите на целиот регион кога во емисија му се заплетка јазикот додека читаше вест околу новиот закон за...