vesti24.mk

Tag : лара крофт

ЗАБАВА

Обожавател на Анџелина Џоли сакал тетоважа со нејзиниот лик, но изгледа го згрешил тату-мајсторот (ВИДЕО)

admin
Ова момче е голем фан на Анџелина Џоли. Особено ја почитува актерката во улогата на Лара Крофт, па одлучил да посвети тетоважа на тој лик. Но,...