vesti24.mk

Tag : ласерски пилинг

ЗАБАВА

Магија за вашата кожа – Карбон ласерски пилинг во „Beautyacademy“

admin
Карбон ласерски пилинг е еден од најпопуларните третмани во моментов, којшто нуди одлични резултати за освежена, мазна, почиста и затегната кожа за само 20-30 минути....